MÖBLER / Bord / Skrivbord 5395391
nr 539 5391
Skrivbord
1880-tal[skada; spricka; repa; nagg eller slitage], längd: 139, djup: 79, höjd: 77 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 1 september 2008
kl 17:27:31
600 kr
150 kr
250 kr
600 kr